KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14743103
nr 1474 3103
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, Madame Simon II, Ej signerad. Bildmått: 23,5x16 cm, yttermått inklusive ram: 40x31
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 juni 2022
kl 20:36:13
300 kr
350 kr
450 kr
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn